Автомобілі для перевезення осіб з обмеженими можливостями "Mobility L"


MOBILITY L - це автомобілі виготовлені або переобладнані на базі великих комерційних автомобілів, таких як Citroen Jumper, Ford Transit, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Peugeot Boxer та інші. Такі автомобілі можут використовуватись як соціальне таксі, службовий транспорт для реабілітаційних установ, територіальних центрів соцзахисту та інтернатів. В залежності від розміру та завдань автомобіля можуть перевозити до чотирьох інвалідних візків та мати від 2 до 8 пасажирських місць. Наша компанія може запропонувати Вам як стандартну комплектацію, так і безліч додаткових опцій. При виготовленні автомобілів для перевезення інвалідв ми використовуємо тільки сучасне обладнання від провідних виробників, що має усі необхідні сертифікати, пройшло випробування та відповідає міжнародним та національним стандартам і вимогам до автомобілів для перевезення інвалідів.

Переваги наших автомобілів

Ліфти

Ми рекомендуємо підйомники для щоденного перевезення інвалідів-візочників. Стабільність конструкції, відсутність фізичних зусиль і безперебійна робота - найбільші переваги цього рішення.

Рампи

Наші відкидні пандуси завдяки своїй стабільності і довговічності ідеально підходять в якості рамп для інвалідних колясок. Всі рампи виготовлені з алюмінію. Це решення є оптимальним при обмеженому бюджеті.

Багатофункціональність

Завдяки використанню спеціальних алюмінієвих направляючих у поєднанні з фіксаторами пасажирських сидінь, ви самостійно можете планувати конфігурцію салону, та за потреби швидко її змінювати .

Безпека

Для перевезення інвалідного візка в автомобілі потрібно чотири кріплення, два спереду і два ззаду. Крім того, людині, що сидить в інвалідному візку, знадобиться 3-точковий ремінь безпеки. Це стандарт, який ми забезпечуємо.

Стандартна комплектація:

Теплошумоізоляція

Люк (аварійний вихід)

Ліфт або рампа

Додаткове освітлення зони ліфта

Поручні

Кріплення коляски та пасажирів

Сидіння для супроводжуючих

Додаткові опції:

Електричні висувні сходинки

Автоматичне відкривання дверей

Автономні опалювачи

Додаткові кондиціонери

Мультимедійне обладнання

Обладнання мережі 12/220V

Швидкоз'ємні фіксатори для сидінь

Приклади конфігурації салону