Автомобілі для перевезення осіб з обмеженими можливостями "Mobility M"


MOBILITY M - це автомобілі виготовлені або переобладнані на базі середніх комерційних автомобілів, таких як Citroen Spacetourer & Jumpy Combi , Ford Tourneo, Volkswagen Transporter T6, MercedesVito/Viano, Peugeot Traveler & Expert Combi та інші. Такі автомобілі можут використовуватись як комфортний сімейний автомобіль для приватних поїздок так і в якості службового транспорт для реабілітаційних установ, територіальних центрів соцзахисту та інтернатів. В залежності від розміру та завдань автомобіля можуть перевозити до двох інвалідних візків та мати від 2 до 8 пасажирських місць. При виготовленні таких автомобілей в залежності від марки 2 варіанти - встановлення ліфта або низької підлоги з відкидною рампою

Переваги наших автомобілів

Ліфти

Ми рекомендуємо підйомники для щоденного перевезення інвалідів-візочників. Стабільність конструкції, відсутність фізичних зусиль і безперебійна робота - найбільші переваги цього рішення.

Рампи

Наші відкидні пандуси завдяки своїй стабільності і довговічності ідеально підходять в якості рамп для інвалідних колясок. Всі рампи виготовлені з алюмінію. Це решення є оптимальним при обмеженому бюджеті.

Багатофункціональність

Завдяки використанню спеціальних алюмінієвих направляючих у поєднанні з фіксаторами пасажирських сидінь, ви самостійно можете планувати конфігурцію салону, та за потреби швидко її змінювати .

Безпека

Для перевезення інвалідного візка в автомобілі потрібно чотири кріплення, два спереду і два ззаду. Крім того, людині, що сидить в інвалідному візку, знадобиться 3-точковий ремінь безпеки. Це стандарт, який ми забезпечуємо.

Стандартна комплектація:

Теплошумоізоляція

Люк (аварійний вихід)

Ліфт або рампа

Додаткове освітлення зони ліфта

Поручні

Кріплення коляски та пасажирів

Сидіння для супроводжуючих

Додаткові опції:

Електричні висувні сходинки

Автоматичне відкривання дверей

Автономні опалювачи

Додаткові кондиціонери

Мультимедійне обладнання

Обладнання мережі 12/220V

Швидкоз'ємні фіксатори для сидінь

Приклади конфігурації салону